GP ReCyko

Wiele osób szukając najlepszego zasilania dla nowoczesnych urządzeń stosowanych w domu staje przed niełatwym wyborem - kupić baterię czy akumulator. GP Batteries światowy lider w produkcji baterii, akumulatorków i ładowarek połączyło zalety baterii i akumulatora NiMH - natychmiastową gotowość do użycia z możliwością wielokrotnego ładowania. GP ReCyko+ to innowacyjne rozwiązanie dla osób oczekujących pełnych energii, wygodnych w stosowaniu, ekonomicznych i przyjaznych środowisku akumulatorów.

GP ReCyko+ to wynik nieustannych badań i rozwoju technologii wytwarzania produktów firmy GP Batteries. GP ReCyko+, podobnie jak zwykłe baterie, mogą być używane natychmiast po zakupie. Mają jednak nad nimi tę przewagę, że mogą być stosowane nawet w nowoczesnym sprzęcie, który wymaga dużego, jednorazowego poboru mocy. Dzięki większej pojemności GP ReCyko+ można wykonać 6-krotnie więcej zdjęć niż przy użyciu baterii alkalicznej.

W GP ReCyko+ zastosowano specjalną technologię, dzięki której nawet przechowywane w szufladzie 12 miesięcy zachowują do 85% zgromadzonej energii. Dzięki temu możemy ich użyć natychmiast bez potrzeby doładowania. Po tak długim czasie zwykłe akumulatory byłyby całkowicie rozładowane, a GP ReCyko+ możesz naładować na zapas i wziąć ze sobą bez potrzeby zabierania ładowarki.

GP ReCyko+ świetnie sprawdzają się również w latarkach, pilotach, zegarach, radioodbiornikach itp. czyli we wszystkich urządzeniach o małym poborze energii. Dodatkową zaletą nowych akumulatorów GP jest praca w każdych warunkach pogodowych. GP ReCyko+ mogą być używane w szerokim zakresie temperatur od -10oC do 50oC.

Akumulatory GP ReCyko+ mają jeszcze jedną cechę - mogą być ładowane nawet 1000-krotnie. Ogniwa nie zawierają metali ciężkich, przez co są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Dzięki użyciu jednego akumulatora zamiast tysiąca baterii na wysypisko śmieci trafia o 20kg odpadów mniej.

Do najważniejszych cech produktu należą:
- akumulatorki nie tracą pojemności nieużywane - zachowują ponad 85% ładunku po 12 miesiącach, nawet po roku czasu można ich nadal z powodzeniem używać - standardowe aku dużej pojemności mogą tracić nawet do 30% już po pierwszym dniu po wyjęciu z ładowarki i do 3% ładunku każdego kolejnego dnia, leżąc nieużywane
- akumulatorki są od razu gotowe do użycia
- działają bez problemu w mrozie, nawet w temperaturze -10st.
- brak efektu pamięci - możliwość ładowania akumulatorów niezależnie od aktualnego stanu naładowania
- najnowsza wersja profesjonalnych akumulatorków - największa wydajność w urządzeniach o b.dużym poborze prąduGP ReCyko SchematZe względu na bardzo powolne samorozładowanie mogą być stosowane jako zamienniki tradycyjnych baterii w takich urzadzeniach.

GP ReCyko+ R20/D Ni-MH 5700mAh
GP ReCyko+ R20/D Ni-MH 5700mAh
GP ReCyko+ R6/AA 2000mAh (blister)
GP ReCyko+ R6/AA 2000mAh (blister)
Akumulatorki GP ReCyko+ R6 AA 2000mAh (box)
Akumulatorki GP ReCyko+ R6 AA 2000mAh (box)
 akumulator GP ReCyko+ R6 AA 2000mAh - 1 sztuka
akumulator GP ReCyko+ R6 AA 2000mAh - 1 sztuka
GP ReCyko+ R03 AAA 800mAh
GP ReCyko+ R03 AAA 800mAh
R6/AA GP ReCyko+ 2000mAh (blister 2 szt.)
R6/AA GP ReCyko+ 2000mAh (blister 2 szt.)
Pliki do pobrania:
GP Recyko R03 AAA - specyfikacja akumulatorków R03 AAA Recyko
GP Recyko R6 AA - specyfikacja akumulatorków R6 AA Recyko
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam